Chrząstów sprzedaż domu o pow. 150m2, dz. 18ar + 48ar tylko za 399 000 zł

Cena: 399000 zł

Status oferty:
AKTUALNA 
Typ nieruchomości:
dom wielorodzinny 150m z budynkiem gospodarczym 130m 
Cena w zł:
399000 
Miejscowość:
Chrząstów 126 
Pow. budynku w m2:
150 
Cena budynku w zł/m2:
2660 
Pow. działki w m2:
5600 
Cena działki w zł/m2:
22 
Klasoużytek:
RIVa 
Typ budynku:
budynek mieszkalny 
Stan prawny:
własność 
Rok budowy:
1978 
Stan techniczny:
bardzo dobry, po remoncie 
Konstrukcja:
murowana 
Stropy:
akerman 20cm 
Kondygnacje:
Pokoje:
Łazienki:
WC:
Stolarka:
Nowa, PCV 
Elewacja:
tynk akrylowy 
Termoizolacja:
styropian 10cm 
Ogrzewanie:
piec gazowy 
Pokrycie dachu:
nowa blacha trapezowa ocynk, powlekana 
Poddasze:
nieużytkowe 
Podpiwniczenie:
tak z węzłem cieplnym 
Garaże:
budynek gospodarczy 130m2 wysokości 2,6m, dwa stanowiska samochodowe 
Ogrodzenie:
metalowe 
Droga dojazdowa:
z drogi powiatowej 
Użytkowanie:
nieruchomość użytkowana 
Dodano:
26 czerwiec 2015
Ilość wyświetleń:
3088.
 

Opis

Opis nieruchomości: Sprzedam ciągle użytkowany dom w Chrząstowie o powierzchni użytkowej150m², dwukondygnacyjny, podpiwniczony wybudowany w 1978r, fundamenty wylewane betonem, ściany murowane pustak siporex 24cm plus pełna cegła razem 41cm ocieplone warstwą styropianu FS15 grubości 10cm, stropy gęsto zbrojone z pustaków Akerman.

Budynek z wykonanym remontem kapitalnym w 2004r w zakresie: całość instalacji wodnej, centralnego ogrzewania instalacja miedziana z nowymi grzejnikami, wymianą całej stolarki okiennej i drzwiowej drewnianej wewnętrznej i zewnętrznej. Wykonane tynki elewacyjne akrylowe. Przy wymianie stolarki okiennej zainstalowano rolety zewnętrzne, antywłamaniowe.
Przy okazji remontu wymieniono wykładziny glazurowe ścian i podłóg łazienek, kuchni i pomieszczeń gospodarczych piwnicy.
Więźba dachowa w dobrym stanie technicznym z wymiana pokrycia w 2004r na blachodachówkę

Parter o powierzchni 65m²,obejmuje: ganek z wbudowaną szafą wnękową, łazienkę z wanną trójkątną, kuchnię połączoną z dużą jadalnią o łącznej powierzchni 28m2, na podłodze płytki i parkiety drewniane, ściany szpachlowane pomalowane farbą, kuchnia wyposażona w meble robione na wymiar, wyposażoną w kuchenkę gazową, lodówkę, okap, w jadalni zamontowano kominek. Kuchnia wraz z salonem i jadalnią tworzy jedną otwartą dużą przestrzeń o powierzchni m². W salonie sprawny kominek z wkładem żeliwnym z nawiewem.

Do budynku doprowadzono media: prąd to przyłącz z zabezpieczeniem przed licznikowym 3F/32A , przyłącz wodny Ø40, gaz Ø32, kanalizację fekalną Ø160.

Piętro: o powierzchni 85m³ to przestronny pokój o pow. 25m2 z wyjściem na duży wygodny balkon od strony południowej, plus dwa mniejsze pokoje po ok. 13m2, plus sypialnia o pow. 18m2, oraz mniejsza łazienka z kabiną prysznicową. Podłogi na piętrze wyłożone panelami, ściany szpachlowane, pomalowane farbą, korytarz i klatka schodowa pokryte boazerią drewnianą. Na piętro prowadzą schody obłożone drewnem.

Piwnica: to pomieszczenia gospodarcze o wysokości 176cm. Podłogi ściany wyłożone glazurą, zamontowane piece centralnego ogrzewania: gazowy i węglowy jak na załączonym FOTO.

Na działce znajduje się budynek gospodarczo-garażowy wybudowany w 1998r o powierzchni użytkowej -130m2 wysokości 2,6m, ściany murowane, konstrukcja dachu drewniana pokryta blachą trapezową, z przyłączem elektrycznym dla użytkowanych maszyn gospodarczych, jak na załączonych FOTO.

Teren wokół domu jest ogrodzony i ładnie zagospodarowany (trawa, krzewy, grill murowany), podjazd i teren przed domem wyłożone kostką brukową.
Bezpośredni telefon do sprzedającego to 501 122 326

 

Lokalizacja na mapie

Zapytaj o ofertę:Poprzez wysłanie zapytania zatwierdzasz Regulamin oraz Politykę prywatności.