Stary Mielec lokal użytkowy 258m²z czynszem tylko 16zł/m²/m-c
Cena: 4000 zł/m-c
Opis
WYNAJMĘ w Mielcu na stary Mielcu przy ul. Szerokiej atrakcyjny lokal użytkowy powierzchnia całkowita 258m²z czynszem 16zł/m²/m-c. czyli tylko 4000zł/m-c plus zużyte media, przy wynajmie długo okresowym możliwa negocjacja ceny.
Lokal usytuowany jest na 1 i 2 kondygnacji kamienicy o podobnym układzie 4 pomieszczeń powierzchni 15 do 39m²jak na załączonych planach razem po 124m² z dostępem z przestronnej klatki schodowej i wejściem od ul. Szewskiej.
Lokal w budynku z atrakcyjną architekturą, po remoncie kapitalnym z wysokim standardem wykończenia pomieszczeń, w pełni wyposażony w wewnętrzne instalacje elektryczną, wodno-kanalizacyjną, gazową centralnego ogrzewania, klimatyzację oraz przyłącze i instalację internetową.
Lokal użytkowany dotychczas jako placówka oświatowa do ponownego wykorzystania, praktycznie po odświeżeniu jak na załączonych FOTO.
Właściciel z uwagi na bessę na rynku nieruchomości zaproponował stawkę czynszu miesięcznego w wysokości 16zł/m²/m-c