O firmie

Biuro pośrednictwa w obrocie nieruchomościami „RYNEK NIERUCHOMOŚCI KAZIMIERZ SURMA” prowadzone jest bezpośrednio przez 70-letniego właściciela z dużym doświadczeniem zawodowym, budowlanym oraz inwestycyjnym, ja  mam czas dla klienta.

Oferujemy koszty pośrednictwa sprzedaży, wynajmu, zakupu nieruchomości w WYSOKOŚCI  1,50% brutto KWOTY  ZAWIERANEJ TRANSAKCJI, 

        OFERUJEMY UPUSTY KOSZTÓW POŚREDNICTWA DLA EMERYTÓW

Oferujemy klientom obsługę wszystkich typów transakcji  na całym rynku nieruchomości – sprzedaż, kupno, oraz wynajmu nieruchomości. 

Dobrze czujemy się w obrocie nieruchomościami komercyjnymi oraz przemysłowymi z wykorzystaniem nabytego doświadczenia zawodowego

Przeprowadzimy Państwa przez cały proces sprzedaży, zakupu lub wynajmu nieruchomości – od pierwszego kontaktu z drugą stroną transakcji, kompletne sporządzenie oferty pod potrzeby klienta,  do finalizacji transakcji – podpisania aktu notarialnego lub umowy najmu u notariusza.

Naszym atutem jest świetna lokalizacja biura w Rynku Starego Mielca, obok przystanku autobusowego z dużym natężeniem ruchu pieszego, obok znanych biur notarialnych oraz geodezyjnych dla obsługi rynku nieruchomości.

W czasie patogenu COVID-19 w biurach pośredników nieruchomości od drugiego kwartału 2020 nie milkną telefony, ale rozmowa telefoniczna jest niewystarczającym kontaktem w obrocie nieruchomościami. Powyższe  spowodowało wyraźny spadek aktywności na rynku nieruchomości w RP, OSOBIŚCIE nie boimy się kontaktu osobistego bo przechorowałem COVIDA.

Z konieczności, pośrednicy i klienci  musimy przejść do kontaktu poczty elektronicznej  z wykorzystaniem przygotowanych wcześniej formularzy, linków do oferowanych usług i dokumentów  na stronie biura pośrednika. Korzystając z kompa mamy czas do namysłu by przygotować zlecenie, komp pamięta treść i adres stron co przyśpiesza negocjacje między stronami.

Bardzo proszę o przejrzenie strony www.rynek-nieruchomosci.mielec.pl.
Szczególnie link USŁUGI i ciąg dalszy FORMULARZE umożliwiający pełny zakres czynności zlecenia sprzedaży, zakupu, wynajmu nieruchomości.
Link DOKUMENTY umożliwia dostęp do wszystkich dokumentów stosowanych w obrocie nieruchomościami

 

Szanujemy każdego pozyskanego klienta, analizujemy szczegółowo jego potrzeby, rozpatrujemy każdą otrzymaną ofertę klienta przez pocztę elektroniczną, negocjujemy warunki umowy pośrednictwa i zakres promocji oferty.

Kontakt:

Biuro czynne w dni robocze od poniedziałku do piątku w godzinach 9:00 do 17:00. tel: 513 150 403 lub 17 717 53 14

Kontakt telefoniczny: 513 150 403, w godzinach 8:00 – 18:00. e-mail: ksurma@rynek-nieruchomosci.mielec.pl

www: rynek-nieruchomosci.mielec.pl

Na życzenie klienta – dojazd do oferowanej nieruchomości.

Ponadto, aby zapewnić Państwu kompletną, fachową obsługę współpracujemy z:

-GEODETAMI (podziały geodezyjne, mapy do celów projektowych, inwentaryzacje powykonawcze budynków i urządzeń podziemnych, aktualizacje danych ewidencyjnych gruntów i budynków, wznowienia punktów granicznych, tyczenia budynków, ustalanie granic, wyłączanie gruntów z produkcji rolnej)

-Rzeczoznawcami Majątkowymi – wyceny nieruchomości budowlanych, mieszkalnych, lokalowych, produkcyjnych, gospodarczych, wycena gruntów, wycena gospodarstw rolnych, wycena i sporządzanie opinii o wartości rynkowej nieruchomości, sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości, związanych dokumentów.

-Firmami Budowlanymi.

-Usługi pośrednictwa nie obejmują pomocy prawnej i podatkowej zastrzeżonej dla notariuszy, adwokatów, radców prawnych, doradców podatkowych oraz usług geodezyjnych.

PRZYPOMINAMY ŻE:

Szanowny kliencie pamiętaj, że Cena decyduje o pierwszym zainteresowaniu ofertą nieruchomości, natomiast profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży, wynajmu, oraz związanej z nią oferty przez pośrednika przynosi dalsze zainteresowanie klientów związane z jej zakupem, wynajmem.

Namawiamy klientów do aktywnego uczestnictwa w przygotowaniu oferty sprzedaży, wynajmu, nieruchomości, pamiętając, że pierwsze pozytywne wrażenie, jakie wywołuje oferta jest kluczem do późniejszej decyzji o sprzedaży, zakupie lub wynajmie.
To wrażenie można wywołać tylko raz a późniejsze oględziny nieruchomości muszą klientowi potwierdzić to wrażenie.

Zamieszczone oferty klientów biura nie stanowią oferty handlowej według z art. 66 § 1 k.c., są oświadczeniem które zawiera w swej treści jedynie elementy informacyjne oferowanych nieruchomości. nie są propozycję zawarcia umowy.

 

Widok z rynku:
Rynek Nieruchomości Kazimierz Surma
Biuro:

 

Z poważaniem Kazimierz Surma