O firmie

Od 1 grudnia 2014r uruchomiliśmy firmę pośrednictwa rynku nieruchomości pod nazwą „RYNEK NIERUCHOMOŚCI Kazimierz Surma” wykorzystując długoletnie doświadczenie z pracy zawodowej w zakresie całego rynku nieruchomości, prowadzonych robót inwestycyjnych, remontowych i budowlanych zapewniając  indywidualne podejście do klienta i szeroką analizę jego potrzeb użytkowych i inwestycyjnych.

Atutem biura jest lokal w doskonałym miejscu w Mielcu, na placu rynku starego miasta, pod adresem Rynek 5, obok przystanku autobusowego z dużym natężeniem ruchu pieszego. Miejsce to pozwala na udostępnienie dwóch tablic ogłoszeniowych.

Szanujemy każdego pozyskanego klienta, analizujemy szczegółowo potrzeby klienta, każdą otrzymaną ofertę klienta, negocjujemy warunki umowy pośrednictwa i zakres promocji oferty.

Ponadto, aby zapewnić Państwu kompletną, fachową obsługę współpracujemy z:

-GEODETAMI (podziały geodezyjne, mapy do celów projektowych, inwentaryzacje powykonawcze budynków i urządzeń podziemnych, aktualizacje danych ewidencyjnych gruntów i budynków, wznowienia punktów granicznych, tyczenia budynków, ustalanie granic, wyłączanie gruntów z produkcji rolnej)

-Rzeczoznawcami Majątkowymi – wyceny nieruchomości budowlanych, mieszkalnych, lokalowych, produkcyjnych, gospodarczych, wycena gruntów, wycena gospodarstw rolnych, wycena i sporządzanie opinii o wartości rynkowej nieruchomości, sprawdzenie stanu prawnego nieruchomości, związanych dokumentów.

-Firmami Budowlanymi.

-Usługi pośrednictwa nie obejmują pomocy prawnej i podatkowej zastrzeżonej dla notariuszy, adwokatów, radców prawnych, doradców podatkowych oraz usług geodezyjnych.

PRZYPOMINAMY ŻE:

Szanowny kliencie pamiętaj, że Cena decyduje o pierwszym zainteresowaniu ofertą nieruchomości, natomiast profesjonalne przygotowanie nieruchomości do sprzedaży, wynajmu, oraz związanej z nią oferty przez pośrednika przynosi dalsze zainteresowanie klientów związane z jej zakupem, wynajmem.

Namawiamy klientów do aktywnego uczestnictwa w przygotowaniu oferty sprzedaży, wynajmu, nieruchomości, pamiętając, że pierwsze pozytywne wrażenie, jakie wywołuje oferta jest kluczem do późniejszej decyzji o sprzedaży, zakupie lub wynajmie.
To wrażenie można wywołać tylko raz a późniejsze oględziny nieruchomości muszą klientowi potwierdzić to wrażenie.

Zamieszczone oferty klientów biura nie stanowią oferty handlowej według z art. 66 § 1 k.c., są oświadczeniem które zawiera w swej treści jedynie elementy informacyjne oferowanych nieruchomości. nie są propozycję zawarcia umowy.

 

Widok z rynku:
Rynek Nieruchomości Kazimierz Surma
Biuro:

 

Z poważaniem Kazimierz Surma